Moskitiery

Latem atmosferę najmilszego wieczoru może zniszczyć chmara komarów czy krążące wokół stołu osy. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitier. Moskitiery są praktyczną i niezwykle funkcjonalną ochroną przed insektami. W ofercie firmy Aluprof dostępne są trzy systemy moskitier ramkowych: stałe, otwierane i przesuwne. Dzięki tej różnorodności możemy dobrać odpowiednią moskitierę do każdego rodzaju okna i pomieszczenia.

Konstrukcja moskitier umożliwia prosty montaż na profilach okiennych i drzwiowych. Moskitiera otwierana MRO znakomicie sprawdzi się w przypadku drzwi balkonowych. W pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery ramkowej stałej MRS. W przypadku wyjścia na taras idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery przesuwnej MRP.
Moskitiery Aluprof wykonane są z aluminium i dostępne w wielu kolorach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie produktu do ramy okiennej i elewacji budynku.

 

Moskitiery ramkowe

Do zastosowania w większości rodzajów okien

Zobacz miskitiery ramkowe

 

Moskitiery rolowane

Do zastosowania w oknach dachowych i wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba

Zobacz moskitiery rolowane

 

Moskitiery ramkowe otwierane

Moskitiera z zawiasami do zastosowania głównie w drzwiach balkonowych

Zobacz moskitiery ramkowe otwierane

Moskitiery